transport wegla pelletu kamieni ogrodowych

Ekspresowy dowóz opału i kamieni

Chcesz zyskać na czasie? Zależy Ci na zakupie węgla lub kamienia do ogrodu w krótkim terminie? Doskonale to rozumiemy dlatego powiększamy naszą flotę o nowe samochody. Dowozimy towar zarówno do osób prywatnych jak i firm na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. W przypadku zamówień na pozostałym terenie Polski i krajów Europejskich dostarczamy z pomocą renomowanych firm kurierskich. Nasze przesyłki zawsze są ubezpieczone. Załadunek w zależności od zamówienia pakujemy luzem, w big bagach lub mocnych workach.

Dostawa węgla i kamienia ogrodowego

Teraz Twój samochód pozostanie czysty. Nie musisz nosić ciężkich i brudnych worków. Zamów kamienie ogrodowe i opał w Golden Stones i zyskaj dostawę zakupionego towaru. Dowozimy towar we wskazane przez Ciebie miejsce. Możesz wskazać swój punkt w formularzu zamówienia na www dodając to czego szukasz do koszyczka. Lubisz wcześniej zobaczyć na żywo to co kupujesz? Zapraszamy do jednego ze sklepów stacjonarnych pobliskich Bydgoszczy: Białych Błotach, Koronowie i Sępólnie Krajeńskim. Z naszymi przedstawicielami ze składów Golden Stones ustalisz wszystkie szczegóły. Natomiast na naszej stronie znajdziesz specyfikację towaru m.in. węgiel, pellet, korę, otoczaki, grysy, łupki, płytki ogrodowe, podłoża, ziemię ogrodową ect. Dzięki dokładnemu opisowi dowiesz się o pochodzeniu, kolorystyce, frakcji, cechach charakterystycznych, kaloryczności w przypadku opału. 

Wygodny rozładunek węgla i kamieni ogrodowych

Cenisz wygodę? My także, dlatego zamówienia towaru workowanego lub w big bagach przewozimy najczęściej samochodem z HDS. Dzięki temu bez większego wysiłku możemy rozładować zakupiony węgiel, pellet, korę lub kamienie we wskazanym przez Ciebie miejscu. Dzięki wysuwanemu dźwigowi możemy przenieść towar przez płot na Twoją działkę. Rozładunek odbywa się naprawdę szybko i bezpiecznie. Jeżeli jest taka potrzeba wspieramy się także wózkami paletowymi. Nasi kierowcy są do tego odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani tak, aby dostarczanie zamówienia zawsze odbywało się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zaufaj naszemu kierowcy, który pomoże Ci wskazać odpowiednie umiejscowienie towaru.

Dowóz towaru na paletach, w big-bagach i w workach

Samochody z HDS

Nasze narzędzie pracy idealne do szybkiego rozładunku. Dzięki stabilizacji samochodu oraz wysięgnikowi jesteśmy w stanie wyładować towar bardzo szybko i sprawnie nawet w trudno dostępnych miejscach.

Dowóz towaru luzem

Samochody z wywrotką

Przy zamówieniach cało pojazdowych dowozimy towar samochodami z wywrotką w przypadku zakupu węgla i kamienia ważonego luzem. Dzięki systemowi unoszenia naczepy w prosty i wygodny sposób wysypujemy towar we wskazane przez Ciebie miejsce. 

Wygodny załadunek towaru

Ładowarka

Jeden z naszych ulubionych samochodów, który jest naszym niezastąpionym pomocnikiem to Zeppelin. Ta niepozorna ładowarka dzięki wymiennym końcówkom w formie łyżki lub wideł znacznie ułatwia i przyśpiesza naszą pracę. Dzięki niej szybko i sprawnie rozładujemy i załadujemy każdy towar.