Jak zaplanować ogród?

Zyskaj ponadczasową ozdobę podkreślającą zieleń i charakter Twojego otoczenia. Stwórz niepowtarzalną aranżację kwietnika, skweru, wejścia do budynku łącząc ze sobą różne struktury kamieni z roślinnością. Stwórz harmonię pomiędzy roślinnością, ich podłożem, brzegami kompozycji i ścieżkami.

Planujesz rozbudowę ogrodu, Chcesz o niego jak najlepiej zadbać? Dobrze trafiłeś, sprawdź ofertę Golden Stones, w której otrzymasz materiały dekoracyjne do ogrodu, mieszanki gleb i wyściółek, a także gadżety do ogrodu jak agro włóknina, bordy, kratki na kreta. Zobacz poniżej nasze działy produktów i wybierz odpowiedni dla siebie.

Ozdoby i wyposażenie

Zajrzyj do naszego sklepu Internetowego i sprawdź największą ofertę ozdobnych gresowych i betonowych płytek na taras, chodnik, ścieżki chodnikowe. Znajdziesz także betonowe imitacje drewna jak palisady, pieńki oraz piękne kamienne fontanny, głazy i kruszywo szklane.

Taras i podjazdy

Zastanawiasz się czego użyć do zbudowania trwałego i estetycznego tarasu lub odpornego na nacisk ciężkich samochodów podjazdu pod Twój dom, siedzibę firmy? Jesteśmy hurtownią płytek gresowych, betonowych imitacji drewna, łupków z których możesz wykonać solidne i efektowne aranżacje ogrodowe.

Pielęgnacja ogrodu

Chcesz zadbać o swój ogród począwszy od odpowiedniego nawożenia i przygotowania ziemi pod uprawę roślin? W sklepie Golden Stones otrzymasz gotowe mieszanki zieli pod uprawę roślin. Znajdziesz także bordy i agro włókniny zabezpieczające przed rozrostem chwastów oraz pułapki na krety.

Jak zrobić stylowy ogród?

Planujesz ozdobić swój ogród? Lubisz gdy Twoja działka wyróżnia się? Nasza firma oferuje Ci ozdoby do ogródku, pielęgnacje roślin, płytki do tarasu, chodników czy do ścieżek. Posiadamy kolorowe zrębki, które niesamowicie akcentują z roślinami. Jest to świetny element dekoracyjny. Idealnie będą komponować się w Twoich doniczkach, pod drzewami albo krzewami.  Nasze nawozy są odporne na mróz dzięki czemu nie musisz martwić sie o swoje kwiaty. Mają odpowiedni skład mikroskładników przez co możesz zastosować je do wszystkich roślin. Zabezpieczają przed szkodnikami takie jak wzrost chwastów czy pleśń. Wystarczająco dają wilgoć glebie oraz chronią przed przegrzaniem się. Zapewnia korzeniom dużą ilość powietrza, przez co są podatne na szybki rozwój. Mamy w sprzedaży imitacje drzewa, gdzie posłuży jako piękna skała czy jako fontanna lub jako inna aranżacja ogrodowa. W naszej ofercie również znajdziesz korę drzewna, która  idealnie uzdatnia oraz zakwasza glębę.  Jeśli robisz remont swojego ogrodu to znajdziesz  też  coś dla siebie! Mamy piasek łupany, który nada się do tynkowania czy nawet murowania. Jesteśmy firmą, która podwiezie Twoje zamówienie pod wskazany adres! Jeżeli nie wiesz na co się zdecydować i potrzebujesz rady to my służymy Ci pomocą! Nasi pracownicy doradzą Ci w wyborze naszego towaru!

Bo ogranicza nas tylko wyobraźnia.