Certyfikowany węgiel i pellet

Zyskaj najlepszej jakości, maksymalnie wydajny, wysokokaloryczny opał. Jedyna taka hurtownia w powiecie Bydgoskim, w której kupisz na raty węgiel jak groszek, eko groszek, kostka, pellet, brykiet. Skontaktuj się już teraz z naszym działem sprzedaży i łap także promocje na dowóz gratis do 25 km od wybranego składu.

Chcesz podczas ostrej i mroźnej zimy relaksować się w ciepłym domu? Zależy Ci na skuteczności materiału, którego chcesz użyć do ogrzania domu lub swojego miejsca pracy? Sprawdź oferty ze sklepu Golden Stones i wybierz produkt odpowiedni dla twoich potrzeb.

Węgiel kamienny

Węgiel

Chcesz zapewnić w swoim domu ciepło na mroźne zimowe wieczory, ale nie wiesz czym w piecu przepalić? Szukasz dobrego producenta węgla kamiennego, któy posiada towar dobrej jakości? Nasza firma oferuje węgiel kamienny najwyższej jakości. Ich główną cechą jest ekologiczność oraz naturalność, przez co idealnie się nadadzą do palenia w normalnych lub kaflowych piecach nie szkodząc środowisku naturalnemu. Nasz produkt posiada również bardzo dużą kaloryczność (około (Q) 26 +/- 1 MJG/kg), dzięki czemu zużywają mniej paliwa na ogrzanie domu lub Twojego miejsca pracy. Jeśli martwisz się o czystość miejsca przechowywania zakupionego produktu, szybko porzuć swoje obawy, gdyż nasz węgiel kamienny pakowany jest w ekonomiczne worki, przez co szansa na zabrudzenie pokoju albo samochodu podczas przewozu go jest niemożliwe. Nasza firma oferuje również promocje na darmowy dowóz zakupionego przez ciebie towaru do 25 km od wybranego składu.

Pellet

Pellet

Jeśli potrzebujesz odpowiedniego opału do przepalenia w piecu, a przy okazji nie wiesz gdzie zakupić idealną podsypkę pod swoje rośliny lub kwiaty, wypróbuj ekologiczny pellet firmy Golden Stones, który sprawi, że w twoim domu zawsze będzie ciepło a ogród stanie się zadbany. Nasz produkt cechuje się ekologicznym wytworzenie przez co jest bezpieczny i nieszkodliwy dla środowiska naturalnego. Nasz towar dzięki dużej kaloryczności (5kW/kg) jest bardzo ekonomiczny i skutecznie zapewni potrzebne Ci ciepło podczas srogich mrozów. W naszych ofertach mamy również ciekawą promocję, a mianowicie darmowy dowóz zakupionego produktu do 25 km od wybranego składu.

Węgiel eko groszek

Eko groszek

Chcesz relaksować się w ciepłym domu podczas mroźnych zim i jednocześnie być ekologicznym? Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest węgiel eko groszek od firmy Golden Stones, który zapewni tobie skuteczność działania i najwyższą jakość produktu. Ekogroszek od zwykłego węgla kamiennego różni się tym, że ten pierwszy jest kruszony, przesiewany a później płukany. Dzięki temu posiada niski stopień spiekalności. Cechuje go również bardzo wysoka kaloryczność (około 24-30MJ/kg), przez co jest wydajniejszy niż pozostałe rodzaje opału.

Orzech

Orzech

Szukasz wysokokalorycznego węgla, z szybką realizacją dostawy? Mamy dla Ciebie najlepszy orzech. Węgiel kamienny sprzedawany zarówno dla osób detalicznych, jak i hurtowo. Dostarczamy paliwo w praktycznych workach lub luzem. Opał workowany jest idealny do stosowania w ogrzewaniu firm i gospodarstw domowych. Dzięki opakowaniu w mocny worek zawsze będzie mieć odpowiednią wilgotność, nie zwietrzeje, a tym samym zachowa najlepsze parametry. Dzięki sortownikom w Golden Stones zawsze otrzymasz idealny rozmiar węgla w zakupionej frakcji.

Sprawdzony wysokokaloryczny opał z dostawą.