Czy Ty też traktujesz ogród jak przedłużenie budynku? To właśnie przez niego wchodzimy do naszego domu, firmy. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak dużo mówi o nas własne podwórko. Pokazuje ono czy jesteśmy schludni, systematyczni, czy dbamy o szczegóły, czy też działamy na żywioł. Bardzo często tak jak pielęgnujemy otoczenie zewnętrzne, w podobny sposób traktujemy pozostałe obowiązki. Jest to nasza osobista wizytówka.

Przestrzeń ogrodowa

W Golden Stones pomożemy Ci odpowiednio zaaranżować przestrzeń. W zieleń możesz wkomponować dostępne u nas kamienie. Są to głazy do zastosowania jako rzeźby ogrodowe, fontanny lub siedziska. Otoczaki i grys do wysypania wzdłuż ścieżek. Kamienie oraz betonowe imitacje drewna i kamienia doskonale wpasują się w chodniki, murki i tarasy. Wejdź do naszego sklepu Internetowego i znajdź to czego szukasz. Mamy największą w regionie ofertę otoczaków, grysów, brył i głazów, granitów, łupków i kory kamiennej. Dbamy o asortyment, by był jak najbardziej różnorodny. Sprowadzamy towar m.in. z wykopalisk z Polski, Włoch, Grecji, Skandynawii. Jesteśmy hurtownią kamienia zarówno dla osób prywatnych, firm jak i innych składów. Współpracujemy na rynku międzynarodowym ze składami z całej Europy. Zapewniamy transport towaru wywrotkami, samochodem z HDS i tirem do 20T.

Podłoża i bordy

Masz duży ogród, a nie bardzo lubisz pielić? Przed wejściem do siedziby swojej firmy chcesz mieć czysto i schludnie? Możesz to osiągnąć bez konieczności ciągłej pielęgnacji. W Goleden Stones sprzedajemy bordy, kratki do wsypywania kamieni do zastosowania na parkingach i podjazdach, geowłókninę oraz bardzo duży wybór podsypek. Sortujemy i pakujemy we worki korę drzewną, oferujemy kolorowe zrębki, płukany piasek, kramzyt oraz wiele otoczaków i grysów o przeróżnych strukturach i kolorach. 

Opał, paliwa stałe

Zastanawiasz się nad sposobem ogrzewania? Szukasz najlepszego rozwiązania? W Golden Stones zaopatrujemy domy prywatne, spółdzielnie mieszkaniowe i firmy w paliwo stałe. Wszystkie rodzaje opału, które oferujemy jest certyfikowane. Dostępne w praktycznych workach lub na wagę. Oferujemy ekogroszek, groszek, kostkę, pellet, brykiet dostosowane do rekomendowanej przez Ministra Energii 5 klasy opałowej. Towar dowozimy do klienta bezpośrednio z jednego z naszych trzech punktów, które znajdują się w Kujawsko Pomorskim Białych Błotach, Koronowie i Sępólnie Krajeńskim.