Współpraca

oferta dla firm

Zaopatrzenie transport kamieni, podłoży,
opału

Szukasz firmy chandlowo-usługowej do stałej współpracy w dostawach wszelkiego kamienia do ogrodów, kory drzewnej, ziemi do ogrodu, płukanego piasku, czy opału jak węgiel, groszek, ekogroszek, czy pellet? 

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i powiedz co potrzebujesz. 

Golden Stones Koronowo
tel. 722 113 411 koronowo@goldenstones.pl

3
składy stacjonarne
20
ilość produktów
1
lat doświadczenia

Kompleksowa realizacja od sortowania, pakowania po dostawę

Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł regularnie zaopatrywać swoją firmę w asortyment kamieni ogrodowych lub opału? Może chciałbyś się rozwinąć i potrzebujesz miejsca, w którym kamienie będą pakowane pod szyldem Twojej marki? Świetnie trafiłeś! W Golden stones współpracujemy z polskimi, włoskimi, greckimi i skandynawskimi kamieniołomami. Dzięki zaopatrywaniu się w naszej hurtowni kamieni ogrodowych i opału zyskasz realizację zamówienia w krótkim terminie. Pozbędziesz się problemu z szukaniem transportu. Dodatkowo dzięki linii produkcyjnej do pakowania towaru posortowanego na odpowiednie frakcje możesz zamówić kamienie w dedykowanych dla siebie workach z logo Twojej marki. 

Teren działania i logistyka dostaw

Działamy na trzech płaszczyznach lokalnie, na terenie kraju i Europy. Lokalnie, ponieważ nasze składy znajdują się w woj. kujawsko pomorskim w powiecie Bydgoskim. Zaopatrujemy Bydgoszcz, Białe Błota, Koronowo, Sępólno Krajeńskie i wszystkie pobliskie lokalizacje tych miejsc. Oferujemy transport w cenie towaru do 25 km od wybranego z naszych składów. Dowozimy towar naszymi samochodami głównie z HDS i z wywrotką do lokalnych firm, innych składów i osób prywatnych. Klienci doceniają wygodę w dostarczaniu węgla i kamieni. Mogą być zapakowane w big-bagi lub worki. Produkt odkładamy w konkretne, wskazane wcześniej miejsce, co jest bardzo wygodne dla kupującego. 

Na terenie Polski dostarczamy większe ilości kamieni i opału do innych składów i marketów ogrodniczych. Towar dostarczamy tirem z naczepą. Dzięki własnemu transportowi nawet do 40T nasza oferta jest atrakcyjna ze względu na dyspozycyjność, zróżnicowaną ofertę oraz szybkość realizacji. 

Współpraca międzynarodowa odbywa się za pośrednictwem ustaleń mailowych. W realizacji zamówień współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi. Przesyłki zawsze są ubezpieczone. Opakowania, worki foliowe do których pakujemy wyselekcjonowany towar projektowane są przez profesjonalną agencję reklamową Formedia

Współpraca B2B

Możesz dołączyć do naszego teamu, w którym wspólnie z nami będziesz tworzyć sieć firm z największym wyborem naturalnych dekoracji do ogrodu. “Business to Business” praktykujemy od początku istnienia naszych składów. Wspieramy się wzajemnie z innymi firmami, projektantami, sklepami oferującymi kamienie do ogrodu, ziemię, korę, płukany piasek, węgiel, pellet … Dzięki stałej współpracy z Golden Stones zyskasz opcję rezerwowania kamieni ozdobnych oraz pierwszeństwo w dostarczaniu towarów.

Współpraca z innymi składami kamieni ogrodowych i opału

Masz już dosyć poszukiwania miejsc, w których możesz się zatowarować? Szukanie firm transportowych przyprawia Cię o ból głowy? Z nami zakup towaru to przyjemność. Jesteśmy punktem zaopatrywania w towar wielu pobliskich składów kamieni i artykułów ogrodniczych. Dzięki ofercie zawartej w sklepie Internetowym masz szybki podgląd naszego asortymentu. Możesz sprawdzić jego pochodzenie, cechy charakterystyczne bez konieczności odwiedzania hurtowni stacjonarnie. Z chęcią odpowiemy na wszelkie zapytania mailowe i telefoniczne. 

Współpracujemy głównie z firmami powiatu bydgoskiego, nakielskiego, okolic Solca Kujawskiego, Inowrocławia, Poznania. Prowadzisz punkt sprzedaży otoczaków, grysów, głazów? Współpracując z nami nie musisz się już martwić o stałość dostaw. Zamówiony towar przywieziemy do Ciebie. Jeżeli chcesz zapakujemy go także w dedykowane opakowania. Zawsze otrzymasz wybraną frakcję dzięki profesjonalnemu systemowi sortowania kamieni.

Współpraca z marketami

Jesteś przedstawicielem sieci marketów ogrodniczych? Poszukujesz firmy, w której będziesz mógł liczyć na stałe i regularne dostawy z oferty kamieni do ogrodu i wnętrz? Szukasz korzystnej oferty handlowej dla swojego sklepu? Skorzystaj z szybkiego systemu dostaw Golden Stones już teraz. Oferujemy najwyższej jakości kamienie naturalne do zastosowania w ogrodnictwie, budownictwie i aranżacji przestrzeni użytkowych. Świadczymy usługi dostawcze na terenie całej Polski i Europy. 

Przed podęciem współpracy sporządzamy umowę, w której określone są terminy dostaw oraz indywidualne ceny towaru i transportu. Zyskaj maksymalną wygodę i zaopatrz swój punkt sprzedaży w jednym miejscy. Przeselekcjonujemy kamienie we wskazane frakcje, możemy popakować je w wygodne big blagi lub praktyczne foliowe worki o wskazanej wadze.

Współpraca z projektantami ogrodów

Jesteś architektem ogrodów, projektujesz zewnętrzne powierzchnie użytkowe, zieleń miejską? To świetnie! W Golden Stones działamy w ścisłej współpracy z firmami zajmującymi się architekturą ogrodu. Nie ograniczaj swojej wyobraźni i kreatywności. U nas znajdziesz największy wybór kamieni do ogrodu i do zastosowania w aranżacji tarasów, wnętrz, punktów z fontanną lub oczkiem wodnym. W jednym miejscu obejrzysz i zakupisz najpiękniejsze kamienie z całego świata. 

Oprócz kamieni ozdobnych posiadamy w swojej ofercie także imitacje drewna i kamienia. Na zamówienie realizujemy wyszukane kamienne rzeźby ogrodowe. Ręcznie ciosane przez doświadczonych rzeźbiarzy z jednej bryły skalnej. Na miejscu, stacjonarnie sprzedajemy naturalne kamienne szpilki, fontanny, także na stabilnych podstawach. Z nami zrealizujesz każdy swój projekt. Zapraszamy do kontaktu z wybranym punktem w Koronowie, Białych Błotach lub Sępólnie Krajeńskim. 

Nie jesteś pewien jak będzie ze sobą współgrać Twój zestaw kamieni? Nic nie szkodzi. Przyjedź na miejsce do wybranego ze trzech składów i zestaw ze sobą w naturze wybrane bryły skalne. Dzięki temu zobaczysz jak oddziaływają na siebie wizualnie kolorystyką i strukturą. Nasi sprzedawcy podpowiedzą jakie kamienie nadają się do jakiego podłoża. Podpowiedzą także jak ph wybranych głazów wpływa na glebę. Ta znajomość jest niezwykle cena, gdy chcemy aranżować naturalne krajobrazy z zieleni roślin i kamieni.

Program partnerski ze składem kamienia

Skontaktuj się z przedstawicielem Golden Stones w sprawie stałej współpracy. Napisz swoje zapytanie na sebastan@formedia.pl i opisz, to co potrzebujesz. Z chęcią przedstawimy Ci indywidualną ofertę cenową dla firm na wskazane, konkretne produkty z naszej oferty sklepu Internetowego. 

Jeżeli na stronie jakiś produkt jest niedostępny, nie oznacza to, że w ogóle jego niema. Prawdopodobnie jest on do kupienia bezpośrednio w jednym z naszych punktów. Taki asortyment najczęściej jest do kupienia stacjonarne, ze względu na indywidualność wyglądu i wagę produktu. Tego przykładem są np. kamienne fontanny, skandynawskie szpilki, czy głazy – naturalne ławki z kory kamiennej. 

Program partnerski ze składem opału

Jesteśmy największym dostawcom węgla groszku, eko-groszku, kostki i pelletu w regionie Białych Błot, Koronowa i Sępólna Krajeńskiego. Tylko tutaj możesz zakupić opał płacąc za niego w korzystnych ratach. Współpracujemy z Credit Agricole. Jest to szczególnie pomocne, gdy musimy zamówić większe ilości opału i potrzebujemy rozłożyć płatność w czasie. 

Wychodząc na przeciw Twoim potrzebom dajemy Ci możliwość płatności w korzystnych ratach. Dodatkowo dla Twojego komfortu i wygody oferujemy transport big baków z węglem i worków z pelletem.  

Rabaty od zakupionego towaru

Skorzystaj już teraz z naszej oferty specjalnej w stacjonarnym składzie Golden Stones Koronowo. Już teraz możesz zakupić wybrany opał w korzystnych ratach. Ciesz się od razu dostawą węgla, pelletu. Płatność dokonasz w kilku dogodnych dla siebie terminach. Zakupy i wypełnienie wniosku zajmą tyko kilka minut. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kilka propozycji ofertowych w Credit Agricole. Zawarcie umowy dokonujemy w sklepie fizycznym przy ul. Przemysłowej 24 w Koronowie. 

Jeżeli zależy Ci na płatności ratalnej za groszek, ekogroszek, kostkę lub pellet zarezerwuj wybrany towar przez sklep Internetowy i zadzwoń do wybranego z naszych trzech składów. Umówimy się na spotkanie podczas którego dokonasz zakupu. W ostatnim czasie asortyment z działu opału jest niedostępny do pobrania przez Internet. Można go kupić bezpośrednio w jednym z naszych oddziałów. Jest to spowodowane bardzo dynamiczną sytuacją na rynku paliwowo węglowym. O wszelkich zmianach i powrocie możliwości kupna przez Internet będziemy informować na bieżąco w opisie produktów.